Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama

  • AnaSayfa
  • /
  • Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama

Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama

Adana kurtarıcı vinç kiralama, vinçler ağır yükleri bir noktadan başka bir noktaya ya da araca yükleyen makinelere verilen isimdir. Değişik boyutlarda ve kaldırma güçlerine sahip olan vinçlerin farklı türleri mevcuttur. Bu türlerinden birisi de kurtarıcı vinçlerdir. Adana Kurtarıcı vinçler genellikle kamyon üstü vinç türleridir. Vinçler halat, makara, dişli, çark vb. sistemlerden meydana gelmektedir. Böylece yaptıkları iş ve kullanım alanına göre vinçlar farklı türlerde bulunabilmektedir. Kurtarıcı vinçler genellikle trafik kazalarında hasarlı araçların bulunduğu alandan çıkarılması için kullanılan araçlardır. Bu yüzden kurtarıcı ismi verilmektedir. Bu araçlar kurulan özel platform sayesinde küçük ve büyük olmak üzere pek çok farklı otomobili ya da ticari aracı kolay şekilde bulunduğu alandan çıkarabilmekte ve anında müdahale yapabilmektedir. İnsan gücü ile çıkarılmasının mümkün olmayan pek çok işlerde kurtarıcı vinçler kısa süre içinde bariyerleri aşarak kaza yapan ve yoldan çıkan araçları kısa süre içinde çekerek hem trafiğin olağan akışına geri dönmesini hem de kısa süre içinde müdahale edilmesini sağlamaktadır. Böylece Adana kurtarıcı vinçler araçların bulunduğu alandan kurtarılması ve çekilmesi konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Siz de Adana vinç kurtarma hizmeti almak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama

Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama, 7/24 hizmet veren kurtarıcı vinç hizmetleri kurtarılan aracın farklı bir çekiciye yüklenmesi ile kurtarma işlemi son bulmaktadır. Adana kurtarıcı vinç araçlarının düzgün şekilde çalışabilmesi ve olası kazaları önlemek adına aracın dört bir tarafına ayak sabitlenmektedir. Böylece platformun sağa ya da sola yatmasını önlemek ve kurtarma sürecinde aracın amortisörlerinin esnemesinin önüne geçerek çok daha güvenli bir şekilde işlem yürütmek için bu yapılmaktadır. Adana vinç kurtarıcı vinçlerin kaldırabileceği belli bir ağırlık seviyesi bulunmaktadır. Bu yüzden yardım almadan önce kurtarılacak aracın tonajı konusunda firmaya bilgi vermeniz en doğru hizmeti alabilmeniz adına gereklidir. Olası kazaları önlemek için her zaman araçların kaldırabileceği tonajın üstüne çıkmamak lazımdır. Bu yüzden yanlış araç seçimi yapmamak için firmamızı aradığınızda ilk iş olarak kurtarılacak olan araç konusunda bilgi vermeniz çok daha yerinde bir karar olacaktır. Adana kurtarıcı vinç hizmetleri için sizler de hemen bizi arayarak en doğru ve güvenli hizmeti kısa süre içinde alabilirsiniz.

Adana Kurtarıcı Vinç Kiralama

Kurtarıcı vinç, yolda kalan ya da kaza yapan araçların taşınması için kullanılan vinç tipli araçlaradır. Her geçen gün artan araç sayısı yollarda kurtarıcı vinçlerin daha fazla rol almasına sebep olmaktadır. Bu kapsamda; Adana kurtarıcı vinç kiralama hizmetimiz sayesinde yollarda yalnız değilsiniz.

Özel platformları bulunan kurtarıcı vinçler, büyük küçük fark etmeksizin tüm araçları yolda kalmaktan kurtarmaktadır. Ayrıca, Adana kurtarıcı vinç kiralama ile sizleri yolda kalmaktan kurtarmaktayız.

Kurtarıcı Vinç Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genellikle kaza yapan ya da yolda arıza yapan araçların taşınması için kullanılmaktadır. Gece veya gündüz fark etmeksizin lastiği patlayan, arıza yapan, çalışmayan araçlarınızı Adana kurtarıcı vinç kiralama hizmetimiz ile kurtarabilirsiniz.

Kurtarıcı Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Kurtarıcı vinçler kullanım alanına göre 4 çeşittir. Bunlar:

  • Oto transfer çekici
  • Çatallı çekici
  • Vinçli kayar platformlu çekici
  • Tepeden çekici

En çok bilinen ve yollarda en çok rastladığımız tür oto transfer çekici tipidir. Yollarda arabaların acil servisi olarak bilinen bu çekicilere Adana kurtarıcı vinç kiralama hizmetimiz ile ulaşabilirsiniz.

Kurtarıcı Vinçler Ne Kadar Yük Taşıma Kapasitesine Sahiptir?

Genel anlamda vinçlerin yük taşıma kapasitesi yüksektir. Kurtarıcı vinçlerin de ortalama yük taşıma kapasitesi 25 tona kadardır. Otomobil, kamyon, kamyonet gibi araçları taşıyabilmektedir. Kurtarıcı vinçler tonlarca ağırlığındaki araçları kolay hamlelerle kaldırıp çekebilmektedirler. Dolayısıyla; Adana kurtarıcı vinç kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?