Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Adana Vinç Kiralama

Adana Vinç Kiralama

Adana Vinç Kiralama, vinçler ağır nesneleri kaldırmak ya da hareketini sağlamak amacıyla kullanılan vinçleri daha çok şantiye alanlarında görmekteyiz. Vinçler profesyonel şekilde ağır bir nesnenin farklı bir alana taşınmasında büyük ölçüde rol oynayan makinelerdir. Uzaktan bakıldığı zaman bir ana sütun bir de kaldırıcı ucun olduğu gözlemlenen vinçler aslında görüldüğü gibi olmayıp pek çok hassas özelliklere sahiptir. Vinçlerin kaldırıcı ucunun tam ters tarafında yer alan ağırlık bölümü kaldırılacak olan ağırlığa paralel olarak güçlendirilmesi gerekmekte ve ona uygun şekilde ağırlık ile beslenmesi lazımdır. Böylece kaldırılması gereken ağır nesneler çok daha güvenli şekilde kaldırılabilmektedir. Vinçlerin kullanım alanların genel olarak rıhtımlarda, limanlarda, inşaat alanlarında ve gemilerde olmaktadır. Kaydırma vinçleri ise fabrikalarda bulunmaktadır. Adana vinç kiralama şirketi Ektiren Vinç olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Adana Vinç Kiralama

Adana vinç kiralama firması olan Ektiren Vinç olarak teknik anlamda araç filosu en fazla olan şirketler arasındayız. Vinçler yükleri taşımak için kullanılan özel bir sisteme sahiptir. Bağlam adı verilen oyuklara sahip olan tekerleklerin çevresinde dönen bir tel ve buna ek olarak halat ve kablolar yardımı ile çalışmaktadır. Adana vinç kiralama, Seyyar vinç, kaydırmalı vinç, sondaj vinci, kuleli vinç gibi farklı türleri bulunan vinçler kullanım alanlarında göre çeşitlilik göstermektedir. Özellikle inşaat alanlarında kuleli vinç tercih edilmektedir. Bu alanlarda kuleli vinçlerin tercih edilmesinin temel sebebi, yüksek katlı bina inşa ederken ağır malzemeleri üst katlara taşımada kuleli vinç büyük fayda sağladığı içindir. Yüksek katkı bina inşaatına uygun olarak kuleli vinç yükseklikleri de değişiklik göstermektedir. Kuleli vinçler genellikle inşaatın başlangıç aşamasında kurularak inşaatın bitimine denk kaldırılmadan kullanılır. Bu yapılarak olan binanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

Adana kiralık vinç hizmeti veren Ektiren Vinç, geniş araç parkı konusunda müşteri taleplerini yerine getiren firmamız endüstriyel projelerde kullanılmak üzere farklı vinç kiralama hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır. Bu bağlamda sizler de en iyisi ile buluşmak ve kaliteli hizmet almak için Adana vinç kiralama firmamız ile irtibata geçerek hemen bilgi alabilirsiniz.

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?