Ektiren Mobil Vinç ve Forklift Kiralama Hizmetleri

Endüstriyel Vinç Kiralama

Endüstriyel Vinç Kiralama

Endüstriyel vinç kiralama şirketi olarak, arge vinç olarak bilinen endüstriyel vinç modelleri ortalama 150 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Marine, ,inşaat ve otomotiv sektöründe sık tercih edilen modellerdir. Bu ürünlerin kullanımı özellikle ürün korunması için gereklidir. Aksi halde ürün zararı söz konusu olduğunda maddi kayıplar çok fazla olabilir.

Endüstriyel Vinç Kiralama

Endüstriyel kiralık vinç firması Ektiren Vinç olarak kurulduğu günden itibaren her türlü iş kolunda müşterilerinin destekçisidir. Farklı vinç modellerini bünyemizde barındırdığımız için müşterilerimizden gelen her türlü hizmet taleplerine cevap verebiliyoruz. Amacımız endüstriyel alanlarda müşterilerimizin korunması ve güvenli bir şekilde çalışma hayatlarını sürdürmeleridir. Sizlerde endüstriyel vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Endüstriyel Vinç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaliteli ve profesyonel endüstriyel vinç hizmeti almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar işin aksamaması için önemlidir. Müşterilerimizin dikkat etmesi gereken noktaları sıralarsak;

  1. Her zaman periyodik bakımları yapılmış ve mümkünse yeni model iş makineler tercih edilmelidir.
  2. Kiralama firması her zaman ulaşılabilir olmalıdır ve telefonlarına günün her saatinde cevap vermelidirler..
  3. Operatör desteği mutlaka olmalı sadece iş makinesini kiralamamalıdır.
  4. Mobil araç üzerine monte edilerek kullanılan vinç modelleri araçların üzerinde teslim edilmelidir.

Endüstriyel vinç kiralama hizmeti almadan önce bu kriterlere dikkat edilmelidir. Aksi can ve mal kayıpları yaşayabilirsiniz.  Firmamız sektörde güven kazanmış ve yenilikler konusunda öncü olmuştur.

Endüstriyel Vinç Kiralama Ücretleri

Endüstriyel vinç modellerinin kiralama ücretleri değişken ücretlerdir. Bu nedenle firmalar ile görüşerek fiyat araştırması yapılmalıdır. Fiyat performans karşılaştırması yapılmadan hizmet alınmasını tavsiye etmiyoruz. Firmaların daha önce sunduğu hizmetler araştırılmalı, müşterilerinin geri dönüşleri incelenmeli ve diğer kurumlar ile karşılaştırılmalıdır.  Kiralama sözleşmesi ücreti artıran bir kriter değildir. Bu nedenle mutlaka  sözleşme imzalayarak aldığınız hizmeti garanti altına alın.

Firmamız her türlü vinç modelini uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunar. Yeni kurulan ve gelişmekte olan firmalara destek olur. Firmamıza olan güvenimiz müşterilerimizin yaptıkları olumu geri dönüşlerden kaynaklanır. Sizlerde ayrıcalıklı, profesyonel ve kazançlı hizmetler almak için bizleri tercih edebilirsiniz. İş sahanıza tamamen uyum sağlayan vinç modellerimizi kiralayabilirsiniz.

Vinç Kiralamaya İhtiyacınız mı var?